Anasayfa » Mobil oyun » Mortal Kombat X Cep Telefonunda

Mortal Kombat X Cep Telefonunda

Birçok platformda oynanan Mortal kombat serisi, önce playstation 4 ve Xbox One üzerinden oynanırken daha sonra PC üzerinden de oynanma imkanı sunuldu. 1990 yılından bu yana sevilerek oynanan Mortal kombat serisi X versiyonuyla artık cep telefonlarında da yerini almaya başladı. Mortal kombat sevenlerin oynamak için indirebilecekleri platformlar da İOS ve Google play olarak belirlendi.

Mortal Kombat X ücretli Mi?

Mortal kombat severlerin aklına takılan sorulardan biri olan ücret konusu, oyun kurucular tarafından açıklanarak ücretsiz olduğu duyurularak, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Birçok eski oyunun cep telefonu üzerine taşındığı 2019 yılında bu haberler arasında mortal kombat X de yerini almış görünüyor.

Henüz Türkiye üzerinde indirilmesi mümkün olmada da yakın zamanda Türk kullanıcılarında indirebileceği versiyonların yayınlanacağı söyleniyor. Severek oynayabileceğiniz Mortal kombat için android çalışmalarına başlandı bile. Android telefonlar ve tabletler üzerinden oynayabileceğiniz oyun, yeni karakterler ve güçlerle sevenlerle buluşacak. Heyecanla beklenen Mortal kombat için yeni haberler oyun kuruculardan bekleniyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar