Anasayfa » Genel » MotoGP 14 Çıkış Tarihi

MotoGP 14 Çıkış Tarihi

MotoGP 14

Yarış ve motor oyunlarının en sevilen üyelerinden biri olan MotoGP serisinden haberler gelmeye devam ediyor. Serinin yeni oyunu yakın zaman içerisinde satışa sunulacak, ancak çıkış tarihi ne zamandır belli değildi. Sonunda bu konu hakkında da açıklamalar geldi. Gelen bilgilere göre MotoGP 14 çıkış tarihi 20 Haziran. Oyunda geçmiş versiyonlara oranla iki yeni mod daha yer alırken senaryo modu da bulunmakta.

Geliştiricisi Milestone’un Facebook hesabından duyurduğuna göre yeni MotoGP oyunu 20 Haziran’da PC, PS3, PS4, Vita ve X360 için piyasaya sürülecek.

Yeni MotoGP oyununda içerik geliştirmeleri olacak. Ayrıca oyunun motoru yeniden tasarlanarak görsellik ve sesler de geliştirilmiş. Bu yenilenmiş motorlar beraber oyunun ışıklandırmaları ve konsollardaki görselliği büyük oranda güzelleşecek. Oyunda teknik ve sosyal olarak büyük gelişmeler de yer alacak.

Yeni oyuna 2013 MotoGP sezonuna dayalı olarak iki yeni mod eklenmiş; Time Attack ve Real Events. Bu modlarda geçtiğimiz sezonda yaşanan olaylara göre senaryolar oynayacağız. Ayrıca World Championship modunda da 2014 MotoGP, Moto2 ve Moto 3 kategorilerinden gelen takımlarla oynayabileceğiz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar