Anasayfa » Genel, PC » No Man’s Sky’ı bitirmek 5 milyar yıl alacak

No Man’s Sky’ı bitirmek 5 milyar yıl alacak

no_mans_sky

Son zamanlarda en çok konuşulan oyunlar arasında yer almayı başaran No Man’s Sky hakkında oyun geliştiricilerinden şaşırtan bir açıklama geldi. Hello Games tarafından geliştirilen oyun ilk olarak 32 bit bir sistemde geliştirildi. Bu sistemde geliştirilen oyunu bitirmek, tüm gezegenleri gezmek için bir insanın 5 bin yılını oyuna vermesi gerekirken bir de 64 bitlik versiyon bulunuyor ki bu versiyonu bitirmek için de 5 milyar yıllık bir zaman harcamanız gerekmekte.

Hello Games’in kurucularından biri olan Sean Murray, No Man’s Sky’ın sahip olacağı evren hakkında konuştu. No Man’s Sky’ı ilk olarak 32-bit işlemci ile geliştirdiklerini ve bu sistem ile oyunda bulunan her gezegeni görebilmek için yaklaşık olarak 5 bin yıl harcamamız gerektiğini açıkladı.

Tabii bununla da yetinmeyen Hello Games ekibi, No Man’s Sky’ı 64-bit işlemci ile geliştirmeye karar vermişler. Bundan dolayı artık her gezegende sadece bir saniye bile geçirdiğimizde, No Man’s Sky evrenini dolaşabilmek için toplamda 5 milyar yılı gözden çıkarmamız gerekecek.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar