Anasayfa » Mobil oyun » Nostaljik Android Oyunları

Nostaljik Android Oyunları

Piyasada uzun yıllar önce varlık göstermiş fakat daha sonra zamana uyum sağlayamayarak kendini unutturmuş pek çok oyun bulunuyor. Bunlar arasında tekrar geri dönmeye çalışan ve oyuncularla buluşmak isteyen Tomb Raider 1 gibi oyunlar da yer alıyor. Oyun dünyasının en çok oynanan ve köklü serilerinden bir tanesi olması nedeniyle, unutulmaması amacıyla Android işletim sistemleri için üretimi yapılmıştır. Retro oyun kategorisinin en çok oynanan, donma veya hikaye problemi bulunmayan içerikleri arasında yer alıyor.

Google Play’den İndirilebilecek Retro Oyunlar

Goblins Ghost’n Goblins Mobile oyunu, retro oyunlar kategorisinde en çok ilgi gören mobil uygulamalar arasına girmeyi başarmıştır. Mega Man oyununun aksine, bu oyun için herhangi bir donma problemiyle karşılaşılmıyor. Oyunun önceki versiyonunda kolay görülmesi, yeni üretilirken mobil cihazlarda zor bir yapıya sahip olması nedeniyle doğrudan farklı bir yapıya sahip olması sağlanmıştır.

The Bard’s Tale oyunu, retro oyunlar arasında en komik olarak görülen ve yılla geçmesine rağmen halen oynanmaya devam edilen macera türündeki bir uygulamadır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar