Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Oyun Bilgisayarları Casper’dan Alınır!

Oyun Bilgisayarları Casper’dan Alınır!

Casper, teknoloji denilince akıllara ilk gelen internet sitelerinin başında yer alıyor. Her teknolojik alet için farklı modelleri bulunduran bu markanın sitesinde aradığınızı en uygun fiyatlara bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Özellikle oyun düşkünü insanların tercih ettiği bilgisayar modellerinin farklı seçenekleri burada yer alıyor. Oyun düşkünü insanlar için ister laptop olsun ister masaüstü oyun bilgisayarlı Casper’den alınır düşüncesi hiç eskimiyor.

Excalibur G911 

Excalibur G911 oyun bilgisayarı hem yeniliği olsun hem de oyun performansında ne kadar üst düzeyde tasarlanmış olduğunu sloganı olan her oyunda güç sende ile ortaya koymaktadır. En iyi şekilde tasarlanmış olan bu modelde kendinize özgü performans oluşturabilirsiniz. Bunu yaparken ekran çeşitlerinden, ekran kartından, bellek ve depolamadan istediğini seçip, kendinize özel bir performans oluşturabilirsiniz.

Özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da ön plana çıkan en iyi oyun bilgisayarlarından biridir. Oldukça dayanıklı metal tasarımı uzay grisi rengiyle kendini ön plana çıkarıyor. Tasarımın mükemmelliğini 27mm inceliğiyle bir kez daha kanıtlamıştır.

Güncel fiyatları ise 24.175,00 TL dir.

Excalibur G900

Excalibur G900 oyun bilgisayarı ekran kartı olarak en yeni Nvidia ekran kartları kullanılmış ve Intel İşlemcileri ile mükemmel olarak tasarlanmıştır. Bu bilgisayara sahip olduğunuz sürece oynadığını oyunlarda her daim kazanan siz olacaksınız.

Çeşitli ekran kartları, bellek, işlemci ve ekran çeşitlerinden istediğinizi seçip kendinize göre tasarlayabilir ve bu sayede oyun bilgisayarınızı ihtiyacınız olan performansında kullanabilirsiniz.

Tasarımı ile ön plana çıkan bu model özellikle CNC kesim ile uygulanan turuncu hat detayı sayesinde oldukça şık görünmektedir.

Güncel fiyatları ise 22.199,00 TL ‘dir.

Excalibur G770

Excalibur G770 oyun bilgisayarı diğer modellere göre biraz daha uygun fiyatlı olan oyun bilgisayarıdır. Yalnız bu performas ürünü olmasının önüne geçmez. Tasarımı da oldukça dayanıklı ve şıktır. Bu oyun bilgisayarlarında 60 Hz ya da 144 Hz değerinde olmak üzere iki farklı ekran arasından birini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca akıllı turbo termal sisteme sahip olan bu bilgisayar, soğutma sistemini otomatik şekilde arttır ve en yüksek performansda kullanırken bile herhangi bir yavaşlamanın önüne geçer.

Güncel fiyatları ise 15.199,00 TL’dir.

Excalibur G670

Excalibur G670 oyun bilgisayarı ile kesintisiz bir oyun keyfi sürmek istiyorsanız, bu bilgisayar tam sizlik.

Turbo fan özelliğine sahip olan bu bilgisayarlarda ısınma özelliği bulunmaz. Bu oyun bilgisayarı 3D Mark testinin sonucuna göre farkını ortaya koyuyor.

Bilgisayarının merkezini istediğin istediğin performansa ayarlayabilme özelliğine sahip olduğun bu bilgisayarda aynı anda soğutmayı da aktifleştirebilirsin.

Maximum 32 gb belleğe sahip olan bu bilgisayar 24000 Hz sahiptir.

Excalibur G750

Excalibur G750 oyun bilgisayarı diğerlerinden daha yüksek piksel detayına sahiptir. 4K UHD teknolojisinde 8.3 milyon pikselin sağladığı görüntüler ile oyunda görmediğiniz hiçbir detay kalmaz.

Ayrıca ultra canlı renkler ile 300 NIT ekran parlaklığı da bir diğer özelliğidir.

3480 × 2160 çözünürlüğe sahiptir.

Sıcak havayı hızla dışarıya atan turbo fanları sayesinde soğuk hava da içeri alınır. 4 pinli olan fan, gücünü sistemin sıcaklığına göre otomatik ayarlar. CPU ve GPU üstüne konumlandırılmış olan plakalar ise soğuk havanın akışını kontrol eder.

Casper sayesinde istediğiniz özellikler sahip oyun bilgisayarlarını karşılaştırmasını yapabilecek, hem size uygun özelliklere sahip olan bilgisayarın hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilecek, hem de seçtiğiniz bilgisayarlar arasında kolaylıkla fiyat karşılaştırılması yapabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey https://www.casper.com.tr/ tıklamak olacaktır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar