Anasayfa » Genel » Oyun Dünyasına Cadılar Bayramı Geldi

Oyun Dünyasına Cadılar Bayramı Geldi

Cadılar Bayramı tarafından etki edilen oyunlar arasında sadece korku oyunları, aksiyon oyunları bulunmadığı için her türde uygulamaya etkinlik getirildi. Online oyunlarda her özel bayram için oyundaki karakterler ve haritalar için etkinliğin durumuna göre düzenlemeler de yapılıyor.

Cadılar Bayramı Kampanyaları

Xbox bünyesinde yer alan özellikle Lego Starwars 2, Tropico 4 oyunlarında ve diğer tüm popüler oyunlarda cadılar bayramına yer veriliyor. Oyun dünyasına gelen cadılar bayramı, onlarca farklı etkinliğin de beraberinde getirilmesini sağladı. Piyasada özellikle bu zamana kadar binlerce kişiye ulaşmış olan oyunların güncellemelerine sadece Xbox bünyesinde değil, Playstation 4 ile ulaşılması sağlanıyor.

Xbox’un ve Playstation 4 konsolunun yanı sıra, online oyunların bilgisayar üzerinden oynandığı pek çok uygulamanın sandık özelliklerine Cadılar Bayramı etkisi yansıdı.  Cadılar bayramında sadece oyunlardan satın alacağınız içerikler için değil, kazanacağınız ve çıkaracağınız içerikler için de bayramın etkisini kıyafetlerinizde görebiliyorsunuz. İlerleyen zamanlarda, farklı platformlarda yer alan oyunların da bu tarz etkinlik sayılarını artıracağı öngörülüyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar