Anasayfa » Genel » Oyundan Sonra Acıkanlara Şık Sofralar; Bernardo’ dan Alınabilecek 7 Özel Ürün

Oyundan Sonra Acıkanlara Şık Sofralar; Bernardo’ dan Alınabilecek 7 Özel Ürün

Evin her alanında şıklığı ve kaliteyi konuşturmak isteyenler, bunu asla tesadüflere ve rastgele seçimlere bırakmazlar. Özellikle gün içerisinde en çok kullanılan aletler söz konusu ise bu önem daha da artar. Bu aletler de mutfak eşyalarıdır. Özellikle yemek davetlerinde, masada en çok ön plana çıkacak yemek takımlarından tutun da kahve içilen fincan setlerine kadar özel tasarım ürünler arayanlardansanız o zaman mutlaka Bernardo kalitesini es geçmeyin deriz. Biz de sizler için en çok ilgi gören ürünleri bir araya toplayalım dedik.

Monat Yağlık Sirkelik – Bambu & Porselen

Yemek ve salataların özünü oluşturan iki ayrı besin; yağ ve sirke… İşte bu özleri daha kaliteli ve özel tasarım ürünler içerisinde saklamayı kim istemez ki. Mutfak tezgahlarında ya da yemek masalarında en çok göz önünde olan ürünlerden biri yağdanlık ve sirkeliktir. İşte bu yüzden standart bir görünümden ziyade şıklığı yansıtması gerekmektedir. Siz de böyle düşünenlerdenseniz öyleyse kesinlikle Monat Yağlık sirkelik – bambu & porselen ürününü kaçırmayın. Ayrıca ürüne tuzluk ve biberlik de dahil.

Clara 8’li Tüp Baharatlık

Evinde otantik bir görünüm yakalamak isteyenler için işte kaçırılmayacak bir ürün. Baharatlık deyip geçmeyin, onlar mutfaklarımızın en görünür yerlerindeler. Dolayısıyla da en çok göze çarpan objeler onlar. İşte bunu bilen ve kendisine göre farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin seçimi; Clara 8’ li tüp baharatlık. Kapakları tamamen mantar ve ürünlerin yapısında sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamış .

Carat 12 Kişilik 58 Parça Bone China Yemek Takımı

Bir evin olmazsa olmazı ve belki de sofraların şıklığını belli edecek en önemli parçasıdır yemek takımları işte bu yüzden özellikle çeyiz setlerinde oldukça dikkatli seçilir, ince elenir sık dokunur. Eğer siz de yeni evleniyor ya da yeni bir takım almayı düşünüyorsanız kesinlikle Carat 12 Kişilik 58 Parça Bone China Yemek Takımı setine bir göz atmanızı öneririz. Şıklığını gördükten sonra onu aklınızdan çıkaramayacaksınız.

Bridal 12 Kişilik 57 Parça Yemek Takımı

Hem biraz daha uygun fiyat hem de şık bir görünüm istiyorsanız o zaman Bridal 12 kişilik 57 parça yemek takımı tam size göre. Bu setin içerisinde aradığınız her şey var. Hem de çok sadece ve zarif desenler ile tasarlanmış. Bu özellikleri bir arada görmek isteyenlerin mutlaka ilk tercihleri arasında yer alacak bir yemek takımı bu.

Adrıana 6 Kişilik Türk Kahve Fincan Takımı

Yemeklerden sonra artık sırada kahve keyfi var. Standart ve düz ürünlerden bıktıysanız o zaman Adriana 6 kişilik Türk kahve fincan takımı tam sizlik. Renk geçişleri ve farklı desenleri ile oldukça canlı bir görünüme sahip olan bu ürün, sizin renkli kişiliğinizi tam anlamıyla yansıtacaktır. Bu ürün sayesinde epey övgü toplayacağınıza eminiz. Farklılık arayanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir seri.

4’lü New Bone Kupa

Kahve içmeyi kim sevmez ki? Hele bir de size özel farklı tasarımlar ile dizayn edilmiş bir kupanız varsa, değmeyin keyfinize. İşte böyle düşünenler için farklı ve yenilikçi çizgileri bir araya getiren bir set tasarlamış firma; 4’lü New Bone Kupa.

Ayaklı Kek Fanusu 6’lı Pasta Tabağı

Siyah ve altın rengi birleşiminin ne kadar şık durduğunu bilmeyen yoktur herhalde? İşte sizlere bu özelliği sağlayan bir sunum seti; ayaklı kek fanusu 6’lı pasta tabağı seti. Hem kek fanusu hem de pasta tabakları sete dahil.

İhtiyacınıza yönelik daha birçok ürün seçeneği için https://www.bernardo.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar