Anasayfa » PC » Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

Pek çok kişinin bağımlısı haline geldiği hem eğlendiği hem de para kazandığı oyunlar olduğunu biliyor muydunuz? Bilgisayar başında saatlerce zaman geçirerek sürekli para kazandıran belli başlı oyunlar ile her yaştan kullanıcının bulunduğu bu platformlara katılmak için sizlerde derinlemesine bir araştırma yapabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım ve zorluk aşamaları bulunan bu para kazandıran oyunlar arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Oyunlar

Hem zaman geçireyim hem de kazancım olsun diyenlerin en çok tercih ettiği para kazandıran oyunlar arasında ilk sırayı kuşkusuz savaş gibi büyük stratejiler üzerine kurulan oyunlar alıyor. Bir listeleme yaparsak;

  • Counter Strike Global Offensive; dünya üzerinde bir numaralı oyunlar arasında gösterilen bu oyun sayesinde pek çok savaş aletini alıp satarak çok ciddi paralar kazanabiliyorsunuz çünkü ciddi anlamda bu oyunun pek çok tutkunu var.
  • League of Legends; Kısaca LOL olarak adlandırılan oyunun pek çok aşaması bulunuyor ve resmi siteleri üzerinden yardım alarak kısa sürede para kazancı haline dönüşebiliyor.
  • Dota 2; Rekabetçi bir yapısı olan ve sürekli kazanma hırsı içerisinde olanların en az 6 veya 7 saat başından kalkamadığı bu oyunda kutular elde ediliyor ve satarak kısa sürede para kazanabiliyorsunuz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar