Anasayfa » Play Station » PlayStation 4 Oyun Fiyatlarında İndirim Oldu

PlayStation 4 Oyun Fiyatlarında İndirim Oldu

PlayStation oyun konsollarını üretmek amacıyla kurulan Sony Interactive Entertainment şirketi her yıl bazı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar sürekli gerçekleşim gösterdiği için artık gelenekselleşmiş durumdadırlar. Bu kampanyaların ismi Days of Play kampanyası olarak biliniyor. Bu yıl bu kampanya haziran ayında yapılması planlanıyor. 3-17 Haziran arasında gerçekleştirilmesi beklenen kampanya geleneksel Days of Play kampanyasını bekleyenlerin merakla beklediği bir durum.

Days of Play kampanyası ile Sony PlayStation 4 oyunlarının çoğunu indirimli fiyatı ile mağazalarda yerini alacak. Oyun severlerin mutlaka takip etmesi gereken bir zaman 3-17 Haziran tarihleri arasıdır.

Oyun Fiyatları Kampanyayla Nasıl

Eleştirmenlerce çok yüksek puan alan Death Stranding oyunu 149 liradan satışa sunulacak. Sevilen oyun Days Gone ise 149 liradan satışı gerçekleşecek. Ayrıca bu Days of Play kampanyasında gerçekleşen bir sürpriz daha var. MediEvil ya da Concrete Genie oyunlarının sevenlerine özellikle sevindirici gelecek kampanya ise bu iki oyundan birisinin alımı gerçekleştiğinde diğer oyunun da hediye ediliyor olmasıdır. Bu iki oyun fiyatı 189 liradır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar