Anasayfa » PC » Popüler Oyun Bilgisayarları Hangileri?

Popüler Oyun Bilgisayarları Hangileri?

Gerçek bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer oyun bilgisayarları son derece popülerdir. Diğer cihazlara göre daha hızlı çalışan ve yavaşlamayan modeller sayesinde zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize katkı sağlanır. Görüntü ve ses kalitesi de yüksek olduğu gibi profesyonel cihazlarda takılma sorunu yaşanmaz.

En popüler ya da trend oyun bilgisayarları arasında Acer Nitro 5 ilk sıralarda yer alır. Core i7 işletim sistemine sahip olduğu gibi aynı zamanda 16 RAM gücüne sahiptir. Oyunların kesintisiz ve sorunsuz şekilde çalışmasına destek verir. Gigabyte Aero 15x’de yine aynı şekilde 4K görüntüsüyle kullanıcılarına profesyonel bir hizmet sunar.

Asus Zephyrus da yine aynı şekilde 8. Nesil görüntü kalitesi yüksek bir cihazdır. Üstelik hafif olması nedeniyle yanınızda taşımanız kolaydır. Böylelikle istediğiniz yerde oyun oynamanıza zemin hazırlanır.

Son olarak MSI Stealth Thin cihazı da adeta bilgisayar oyunları için yaratılmış büyük ve geniş bir ekrana sahiptir. 17.9 mm inceliğinde olduğu için görünümü son derece estetik ve moderndir.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar