Anasayfa » Play Station » PS Plus Mayıs Oyunları Açıklandı

PS Plus Mayıs Oyunları Açıklandı

Her ay özel olarak belirlenmiş oyunları ücretsiz bir şekilde PS kullanıcılarıyla paylaşan PS Plus görevlileri, her ay için farklı oyunlarla hizmet veriyor. Hangi oyunu ücretsiz olarak temin edebileceğiniz ve oynayabileceğiniz ise sürekli olarak değişiklik gösteriyor. Playstation 4 – 3 ve Vita için hangi uygulamanın ücretsiz olduğunu internet bağlantısıyla konsoldan giriş yaparak öğrenebilir ve oyunları oynamaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Ücretsiz olan oyunlar arasında yerini alan Beyond: Two Souls’u Playstation 4 üzerinden oynayabilirsiniz. İkinci ücretsiz oyun ise Rayman Legends’tir. Bu oyunu da aynı şekilde Playstation 4 ile oynamak mümkün. Risen 3: Titan Lords’u Playstation 3 ile oynayabilir ve oyunun keyfine ücretsiz bir şekilde varabilirsiniz.

PS Plus Mayıs ayı ücretsiz oyunları arasında Eat Them! Oyunu da Playstation 3 cihazları için bulunuyor. Furmins’i Playstation Vita ile ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak temin edebileceğiniz belirtilen oyunlar arasında bulunan King Oddbal ise Playstation 3, Playstation 4, Playstation Vita için kullanıma uygundur.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar