Anasayfa » Genel » Razer Yeni Oyun Kolunu Çıkardı

Razer Yeni Oyun Kolunu Çıkardı

Razer oyun kolu tanıtımını yaptı ve yeni koluyla birlikte, toplamda 30 milyona varan tuş ömrüyle birlikte kalitesini yansıtmayı başarıyor. Eski modellerine kıyasla çok daha fazla tuşun yer aldığı, şekli ve kullanım özelliğiyle birlikte daha kullanışlı olması sağlanan model yoğun ilgi görüyor.

Razer Panthera Evo modeli tamamen yenilenen tasarımı ve görünümüyle milyonlarca kişinin kullanımına sunulacak. 199 Dolar olan fiyatıyla birlikte, iyileştirilmiş kasa tasarımının ve tüm oyunlardaki performansının değerlendirilmesi sağlanıyor. Performansının, dayanıklılık testlerindeki başarısının da fiyat ortalamasını yukarı çektiğinden söz ediliyor.

Razer Oyun Kolu Fiyatı

Avrupa pazarında genel olarak satışa çıkarılacağı fiyatı 199 Euro olan ürünün Dünya pazarındaki genel satış değeri ise 199 Dolar olacağı belirtildi. PS4 için kullanımında analog kulaklık setinin, Sanwa kol ve 3 m sert kablo avantajlarıyla birlikte kullanıma uygun bir yapıda olması sağlanıyor. Arcade oyun kolu olarak piyasaya sürülen kolun kullanım süreci ve ürün özellikleri itibariyle benzer ürünlere kıyasla, Xian Ho Kun ve Kenny Omega desteğiyle daha kaliteli olması sağlandı.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar