Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Red Faction Oyun Klasiği

Red Faction Oyun Klasiği

THQ Nordic’in piyasaya sürdüğü ve neredeyse geçmiş zaman oyunu sayılabilecek olan Red Faction, hala en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Online oyunların en sevilenlerinden biri olan, multi player seçeneği ile eğlenceyi paylaşımlı oynatan Red Faction, Mars’ta geçiyor.

Oyunda, karakterin elindeki balyozla tüm yapıları yıkmasını sağlıyorsunuz. Oyunda sıkışmışlık yok, istenilen yerde yeni bir kapı açılabiliyor. Red Faction: Guerrilla ve Red Faction: Armageddon benzeri oyunlar henüz piyasaya çıkmadı.

Oyun severlerin oynamaktan büyük keyif aldığı, ses ve görüntü efektleri ile muazzam bir kalite sunan oyun, özgürlükler sunuyor. THQ Nordic PC oyunu olarak oyuncuların çok sevdiği oyunu, yeniden dizayn ederek Xbox One ve PS4 yeni nesil oyun konsolları için de tasarladı.

4K formatında tasarlanan Red Faction, PS4 ve XBox için Remastered oyun adı ile sunuluyor. Red Faction oyunları teknik olarak devrimcilerin Mars’taki yozlaşmış egemen grupları devirmesi mantığında dizayn ediliyor. Re- Mars- tered konsol oyunu, performans ve içerikleri artırılmış şekilde ve yeni eklenen oyun bölümleriyle oyun severlere sunuluyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar