Anasayfa » PC, Play Station, Xbox 360, Xbox One » Sennheiser 373D Oyuncu Kulaklığı

Sennheiser 373D Oyuncu Kulaklığı

Özellikle FPS türündeki oyunlar için çok önemli olan oyuncu kulaklıkları oyundan maksimum kaliteyi ve heyecanı hissetmeyi sağlamaktadır. Etraftaki seslere göre tepki vermeyi, sağdan, soldan ya da arkadan gelen düşmanları anlayabilmeyi sağlayan kulaklıklar bir oyundan alabileceğiniz bütün heyecanı ve zevki yaşamanız için en önemli donanımlardan birisidir.

Sennheiser 373D kulaklığı edindiğinizde kulaklık kutusunda bulunanlar;

  • Kullanım kılavuzu,
  • Garanti belgesi,
  • Bir adet 3.5mm jaklı Micro USB kablosu
  • Bir adet Dolby ses sürücüsünü bulunduran Micro USB girişli USB çıkışlı kablo bulunmaktadır.

Performans, Tasarım ve Ergonomi

Sade ve yekpare bir görüntüye sahip olan oyuncu kulaklığı oldukça da minimaldir. 373D küçük ve hafif bir kulaklıktır ancak esnek bir kulaklık değildir. Bu nedenden dolayı uzun saatler boyunca kullanacak kişilerin temkinli kullanmaları gerekmektedir. Mikrofonu da çok uzun olan kulaklık herhangi bir ses kaybını doğrudan engelliyor.
Performans konusunda 7.1 desteği çok kaliteli bir performans yaratmaktadır. Ancak fiyatı ile oranlandığında 7.1 ses desteğinden daha fazlasını beklenebilir. Bunun dışında yüksek bas vermediği için yüksek seviye kulaklık hissini tam olarak vermemektedir. Fakat tizleri ve üç boyutlu sesi de çok iyi verdiğini belirtmek gerekir. Ayrıca kulaklık çok berrak ve kaliteli bir 7.1 desteğine sahiptir. Özetlemek gerekirse oyun için olan 7.1 desteği çok başarılı bir kulaklık ortaya çıkarmıştır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar