Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, Genel » Sıradaki Far Cry’ın teması ne olsun?

Sıradaki Far Cry’ın teması ne olsun?

far_cry

Ubisoft’un en başarılı oyun serilerinden biri olan Far Cry, en son oyununu kısa bir süre önce oyuncularla buluşturmuştu. Oyun eski 3 oyun gibi yine fazlasıyla tutulurken sıradaki oyunun telaşına da şimdiden girildi. Ubisoft, kendi resmi sitesi üzerinden yeni bir anket başlattı. Bu ankette oyunun yeni temasının nasıl olduğuna oyuncular karar verecek. Peki ankette neler mi var? Neler yok ki! Jurassic Park’tan tutun vampir dünyasına kadar çeşit çeşit şeyler bulunmakta.

Market araştırması amacıyla gerçekleştirilen halka açık ankette sadece fantastik öğeler yok. Alaska ve Peru gibi bölgeleri de göz önünde bulunduran bu anket aslında bize sıradaki Far Cry oyunu hakkında önemli bir ipucu veriyor olabilir. Zira 2010 yılında düzenlenen bir başka ankette Assassin’s Creed: Revelations çıkmadan oyun içeriğinden önemli ayrıntılar halkın beğenisine sunulmuş; 2011 yılındaki bir başka ankette Amerikan Devrimi bir sonraki Assassin’s Creed oyunu için tema olarak aday gösterilmiş; 2012 yılındaki diğer ankette co-op özelliğin öne çıkması AC: Unity’de bu desteğin olmasını sağlamıştı.

Aşağıda göreceğiniz ankette ise Vahşi Batı, dinazorlar, çok sevilen Blood Dragon ek paketinin tam sürüm oyunu, Mad Max tadında kıyamet sonrası dünyada geçen bir Far Cry deneyimi gibi seçenekler mevcut. Siz hangisini arzu ederdiniz?

far_cryy

Etiket: ,

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar