Anasayfa » Mobil oyun » Snap Oyunları

Snap Oyunları

Snapchat, Snap Games adı verilen kendi oyun setini piyasaya sürmeye başladı. Pokemon Go’ya benzer şekilde oynanan oyunda, arkadaşlarınızla takım kurabilir veya birlikte oynayabilirsiniz. Facebook da olduğu gibi, en sevdiğiniz oyunları oynamak için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Bitmoji karakterinizi kullanarak Bitmoji Partisi mini oyunlarında arkadaşlarınızla savaşın ya da zombilerin yayılmasını engellemek için bir ekip kurarak arkadaşlarınızı birlikte oynayın. Bazı oyunlar da oynadığınız oyunu başkalarının da izleyebilmeleri için 28 taneye kadar Snapchatter davet etmenize izin verirken, bazı oyunlarda aynı anda sekiz oyuncuya izin veriyor.

Kurulum basit olup, Snapchat’in arkasındaki şirket Snap, zaman geçtikçe daha fazla oyun eklemeye devam edecektir. Şu an da Bitmoji, Party ve Snake Squad oyunlarını oynayabilirsiniz.

Oyunu başlattığınızda, oynamayı seçtiğiniz herkes Snapchat mesajları gelen kutusunda bir bildirim alır. Onlar olmadan başlayabilirsiniz veya hazır olduklarında oyuna katılabilirler.

Arkadaşsız oynamayı da seçebilirsiniz, ancak dünyanın dört bir yanından gelen diğer Snapchatter‘lar oyununuza katılabilirler.

Snap Games altı oyun geliştirdi, ancak şimdiye kadar sadece iki sürümü yayınlanmıştır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar