Anasayfa » Genel » Sokaklar Seni Bekliyor, Oyunları Dışarda Kur; Skechers

Sokaklar Seni Bekliyor, Oyunları Dışarda Kur; Skechers

Skechers ayakkabı konusunda ülkemizde de ürünlerine kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz rahatlık ve kaliteyi bir araya getiren harika alternatifler arasında yer almaktadır. Sunulan kalitenin yansımasını seneler boyu ayakkabılarınızda hiçbir deformasyon olmadan kullandığınız zaman daha net anlayacaksınız. Ürünleri indirimli olan dönemlerde satın alırsanız daha makul biri bütçe ile ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatını elde edeceksiniz. Rahat, şık ve modern tasarımlar bir tık ile kapınızda!

Erkek Haki Yürüyüş Ayakkabısı

Erkek Haki Yürüyüş Ayakkabısı modelleri hem günlük kullanım için hem de yürüyüş ile meşgul olan kişilerin beklentilerini karşılamak adına özenle tasarlanmıştır. Hava alan bir dokuya sahiptir. Bu nedenle yaz günlerinde dahi kullandığınızda terleme gibi bir sorun meydana gelmeyecektir. Ayak sağlığınızı korumak için dermatolojik olarak onaylanmış olan malzemelerden üretim adımının tamamlandığı daha net görülmektedir. Ayakkabının giyilmesinin daha kolay bir hal alması için topuk kısmında da bir çekme kulpu bulunmaktadır. Astar kısmının da özel olarak nefes alabilen bir dokudan tasarlanmış olduğu görülmektedir. Topuk kısmının yüksekliği 3.5 santim aralığındadır. Günlük kullanım için tabanın oldukça rahat etmesi adına bu aralık özel olarak geliştirilmiştir. Ürün garantilidir. Bu nedenle üründe bir sorun olduğu anda direkt olarak firmaya iade edebilirsiniz.

Erkek Siyah Spor Ayakkabı

Erkek Siyah Spor Ayakkabı modeli kargo bedava fırsatı ile satışa çıkarılmıştır. Satın alım adımının sonrasında kargo ücreti ödemeden olabildiğince kısa bir süre içerisinde ürünün tarafınıza gönderilmesi mümkün kılınacaktır. Üründe farklı numara alternatifleri de mevcuttur. Ayakkabı içerisinde terleme ya da ayağın sıcaklaması gibi sorunların meydana gelmemesi için özel bir doku geliştirilmiştir. En sıcak günlerde kullanıldığında dahi ayağınızda yanma sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Taban kısmında sadece topuk kısmı değil orta taban kısmı da oldukça donanımlı üretilmiştir. Ayakta herhangi bir hasar oluşmaması için şok emici tasarım geliştirilmiştir. Bu şok emici tasarım sayesinde ani hareketlerde dahi ayağın zarar görmesi engellenir.

Erkek Siyah Sneakers

Erkek Siyah Sneakers deri ve polyester materyaller bir arada kullanılarak üretilmiştir. Bu deri ve polyesterin bir arada kullanılması ürünün hem uzun ömürlülüğünü hem de dayanıklılığını artırmaktadır. Bağcıklı yapısı ile daha konforlu bir duruş sergilemektedir. Topuk kısmının yüksekliği ortalama 5 santim aralığındadır. Yer tutuşlunun yüksek olması kayma ya da taban kısmında yük hissetme gibi sorunların ortadan kalmasını mümkün kılmaktadır. Üründe oldukça hoş bir tasarıma sahip olan Skechers logosu da tasarımı tamamlar niteliktedir.

Kadın Siyah Sneakers

Kadın Siyah Sneakers modelleri sayesinde günlük rahatlığınızdan taviz vermeden kombinlerinizi tamamlama fırsatını yakalayacaksınız. Bu muhteşem tasarım özellikleri ile sürecin tadını çıkartmak sizin için her zamankinden çok daha kolay ve verimli bir hal alacaktır. Sunulan eşsiz görsel kalite, muhteşem taban tasarımı her zamankinden daha büyük bir rahatlık meydana getirmektedir.

Orta tabanın yastıklama özelliği sayesinde ani antrenmanlarda ve güç sarf etmeniz gereken spor dallarında dahi sorunsuz şekilde antrenmanı sonuçlandırmanızı sağlayacaktır. Taban kısmında kullanılan farklı renk tonları tasarımın daha da güzel bir canlılık kazanmasını sağlamaktadır. Farklı renk alternatifleri de mevcuttur. Dilediğiniz ürün arasından seçim adımlarını yerine getirebilirsiniz. Muhteşem tasarım ile günlük hayata renk katarken ayak sağlığınızı korumak artık her zamankinden çok daha kolay.

Kadın Gri Spor Ayakkabı

Kadın Gri Spor Ayakkabı modelleri tasarım bakımından şık modellerden istifade ederken aynı zamanda işlevsellikten de taviz vermek istemeyen kişiler için harika bir şekilde tasarlanmıştır. Sunulan bu ayakkabıların özellikle günlük hayatın temposuna ayak uydururken sizin en büyük yardımcınız olacağı daha net anlaşılmaktadır.

Skechers markası rahatlık kadar şıklık ve ergonomik tasarımı da bir araya getiren seçeneklerdendir. https://www.skechers.com.tr/ mağazası aracılığı ile ayakkabı satın alım adımlarını yerine getirebilirsiniz. İndirimli dönemleri takip ederek hem oldukça uygun fiyata ayakkabılarınızı satın alabilirsiniz hem de kargo bedava fırsatlarından istifade edebilirsiniz. Satın alım adımının sonrasında oldukça kısa bir süre içerisinde ürünün tarafınıza gönderilmesi sağlanacaktır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar