Anasayfa » Genel » Son Teknoloji Tencereler

Son Teknoloji Tencereler

Tencereler farkında olmasak da günlük hayatımızın çok önemli bir kısmı için ekstra önem arz etmektedir. Çünkü tencereler olmadan yemek yiyemeyiz veya yemek yapamayız. Ancak bazı durumlarda yanlış tencere tercihi yaparız ya da uzun süreli kullanımda tencereler birtakım sorunlar yaşar. Bu gibi durumlarda son teknoloji tencereler hayat kurtarmaktadır. Özellikle Karaca markasının son teknoloji tencereleri sizlere uzun süreli kullanım için birçok rahatlık sağlamaktadır.

Karaca Dark Stone Bio Granit 30 cm Karnıyarık Tencere

Granit kaplamaya sahip tencere uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün olmaktadır. Karaca Dark Stone Bio Granit 30 cm Karnıyarık Tencere birçok farklı şey için de kullanılabilir. Burada pek çok yemek yapabilirsiniz çünkü oldukça geniş bir üründür. Yüksekliği 10 santim iken genişliği 30 santim kadardır ve içerisinde pek çok yemek yapılabilir. Özellikle karnıyarık gibi, pilav gibi yemekleri yapmakta daha kullanışlıdır ve Karaca güvencesi ile sizlere hizmet etmektedir. Son teknoloji tencereler grubunda yer alarak sizler için büyük kolaylık sağlayacak, kolay temizlenebilir ve yapışmaz bir tenceredir.

Emsan Pastel Emaye 24 Cm Kızartma Tenceresi Mavi

Kızartma tencereleri alınması en zor olan tencerelerdir. Bunun temel sebebi ise kızartma tencerelerindeki kalitedir. Pek çok insan kızartma yapmayı yeterince önemsemez ve tencereye bu konuda dikkat etmez ancak bilinmelidir ki en çok kızartma tencerelerine dikkat edilmelidir çünkü kızartmalar tencerelere normal yemeklere göre daha fazla zarar vermektedir ve buna dayanıklı olabilecek kapasiteye sahip olmalıdır. Bunun için Karaca’da hem rengi ile hem de kalitesi ile sizleri kendisine çekecek bir kızartma tenceresi bulunmaktadır. Emsan Pastel Emaye 24 Cm Kızartma Tenceresi Mavi rengi ile birçok insana oldukça tatlı bir imaj vermektedir ancak oldukça sağlam bir üründür. Bunun dışında da uzunluğu sayesinde sıçrama oranını en aza indirerek kızartma yapan kişiyi korur.

Kitchenaid Artisan 3-Kat Paslanmaz Çelik Tencere 24cm

Kalitesi ile son yılların en kaliteli tencereleri arasında gösterilen son teknoloji Kitchenaid Artisan 3-Kat Paslanmaz Çelik Tencere 24cm olmaktadır. Hem zarif ve ince bir görüntüye sahiptir hem de malzeme olarak oldukça kalitedir.

3 kat paslanmaz çeliğe sahip olmasına karşın diğer tencerelerde de olduğu gibi 3 kilodur. Bu oldukça olağan bir sayıdır ve zarif görüntüsü ile de az bir kiloya sahip olduğunu tasdiklemektedir. Genelde bu tencereyi alan herkes oldukça memnun kalmıştır ve bir kez deneyen başka bir tencere kullanamamıştır desek yalan olmaz.

Karaca Viento Bio Granit 20 Cm Tencere

5 kat granite sahip ürün buna rağmen oldukça zarif bir görüntüye sahiptir ve asla yapışma yapmaz. Şekli itibari ile farklı bir görüntüye sahip olan Karaca Viento Bio Granit 20 Cm Tencere oldukça derindir ve bu nedenle içerisinde pek çok yemek yapılabilir. Geniş olması dışında derin de olması sayesinde sanılandan çok daha fazla yemek kapasitesi söz konusudur.

Emsan Azure İndüksiyon Tabanlı 6 Parça Titanyum Çelik Tencere Seti Rose Gold

Teker teker tencere almak istemezseniz Karaca bunun için de alternatifler sunmaktadır. Örnek olarak Emsan Azure İndüksiyon Tabanlı 6 Parça Titanyum Çelik Tencere Seti Rose Gold ürün verilebilir ve gümüş versiyonu da bulunmaktadır. Böylelikle oldukça uygun fiyata 6 parça yani 3 adet tencere sahibi olabilirsiniz. Sırayla 14, 16 ve 18 santim genişliğe sahip ürünler ortalama sayıya sahip haneler için yeterlidir. Aynı zamanda paslanmaz çeliktir ve 2 yıl garantilidir.

Bu gibi daha fazla son teknoloji tencereler görmek istiyorsanız Karaca internet sitesine https://www.krc.com.tr/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar