Anasayfa » Play Station » Sony Play Station 4 İncelemesi

Sony Play Station 4 İncelemesi

Konsol oyunlarının en popüleri Play Station, Sony teknolojisiyle piyasaya sunuldu. Üretim ve satış tarihinden bu yana en çok oynanan ve en sevilen konsolların başında geliyor. 4K ve HDR özelliği taşıyan cihaz, 1 TB geniş depolama alanına sahip.

Yüzlerce oyun ile uyumlu ve uygun olan tasarımda yüksek performans sağlanırken, 4K Blu- ray sürücüsü yok. PlayStation 4 Pro, PC oyunlarına nazaran daha aktif, daha dijital ve daha geniş kapsamlı oynanan hatta oyuncular arasındaki iletişimi, muhabbete dönüştüren, uluslararası PS ortamları yaratan yeni neslin oyun ve eğlence platformlarından biridir.

Yeni nesil oyun konsolu PS4 Pro, PS4’ün güncellemesi olarak yeni jenerasyon sistemi olarak üretildi. Online oyun ortamında ise PS4 ve PS4 Pro oyuncuları aynı oyunda, aynı portalda oynayabiliyorlar. Konsol ekipmanları, donanımları, ek üniteleri ve online indirilebilir oyunları ile hemen her evde bulunan cihazlardır.

Oyuncuların uluslararası turnuvaları, indirimli oyunlar ve oyun severlere ücretsiz olarak sunulan PlayStation oyunları ile yeni neslin en çok tercih edilen konsolu olarak biliniyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar