Anasayfa » PC » Star Wars:Battlefront 2

Star Wars:Battlefront 2

Oyun dünyası tarafından merakla beklenen Star Wars: Battlefront 2, ilk denemeleri yapanları ikiye bölmüş vaziyette. DICE tarafından piyasaya sürülen oyun, içindeki mikro ödeme eklentileri ile tartışma konusu olmuş ve EA Sports ve DICE’nin arasında bir gerginlik oluştuğu iddialarını da beraberinde getirmişti.

Oyundaki hikaye Star Wars serisi hayranlarını tatmin edecek seviyede bir giriş barındırıyor. Daha önceki Battlefield serilerinden aşina olduğumuz gibi çoklu oyuncu modu için kullanıcıyı adapte eden hikayesi, film hakkında çok detaylı bilgisi olmayan kişileri de oyuna dahil etmek için tercih edilmiş diyebiliriz. Star Wars serileri içinde The Force Awakens ve Return Of The Jedi arasında karşımıza çıkan ve en etkin güce sahip olan Inferno Squad’tan hatırladığımız Iden Versio, oyundaki kahramanımız.

Oyunun hikayesindeki çeşitlilik ise en beğenilen yönlerinden bir tanesi. Han Solo’dan tutun da Luke Skywalker’a kadar birçok farklı karakter ile oynanması, oyunun sürükleyiciliğini artıran detaylardan. Oyunda gösterilen sahnelerde Luke Skywalker’ın arayışları ve ilk Jedi tapınağını bulduğu bölüm de var.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar