Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » Steelseries artık Teknosa’da!

Steelseries artık Teknosa’da!

steelseries

Dünyada profesyonel oyuncular tarafından en çok tercih edilen ve en iyi verimi sunan aksesuar firması olarak bilinen Steelseries’in ürünleri artık Teknosa’da da satılacak. Bildiğiniz gibi üç senedir bu ürünler Despec Bilgisayar distribütörlüğüyle ülkemizde satılıyordu, artık Teknosa’nın geniş ve kapsamlı mağazaları sayesinde kullanıcılara daha rahat ulaşacak. Teknosa’da Steelseries’in klavyelerini, kulaklıklarını, mousepadlerini ve mouselarını bulabilirsiniz.

Kulaklıklar
2004 yılından bu yana dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen Siberia kulaklık markası, güçlü Steelseries Engine yazılımı ve üç boyutlu Dolby teknolojileriyle bir araya geliyor ve kazanmak isteyen oyunculara hitap ediyor. Hafifliği, benzersiz konforu ve özel ayarlı, tescilli hoparlörleriyle oyun ve ses pazarında kalite ve özgünlüğü yeniden tanımlayan kulaklık, yeni nesil Steelseries kulaklıklarının da temelini oluşturuyor.

Klavyeler

Tuşların yüksekliği, klavyenin açısı, makro ve medya tuşlarının konumu gibi daha pek çok ayrıntıyla rekabetçi oyuncuları cezbeden klavye, Steelseries Engine yazılımının sunduğu sayısız profil seçeneğiyle oyuncuların klavyelerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirmelerini sağlıyor. Steelseries klavyelerinin ortak özellikleri ise hızlı, tutarlı ve kişiselleştirilebilir olmaları.

Mouse’lar

Hassasiyet, tutarlılık, performans, dayanıklılık ve üstün kişiselleştirme özellikleriyle mükemmel birer oyun aracına dönüşen Steelseries Mouse’ları, 2009’da Steelseries’in piyasaya sürdüğü gelmiş geçmiş en güçlü lazer mouse olan Sensei’yi aratmıyor. Steelseries, aynı başarısını 2014’te ergonomik bir sağ el mouse’u olan ve 30 milyon tıklama ömrü ile sektörde liderliğe oynayan Rival ile sürdürüyor.

Mousepad’ler

Oyun dünyasına eşsiz mousepad’ler sunan Steelseries, dünya çapında yenilmezliğiyle ün salan oyun takımlarının mousepad’lerini bu kez oyun severler ile buluşturuyor. Steelseries’in en yeni ergonomik ve pürüzsüz mousepad’leri Despec farkıyla artık Teknosa mağazalarında.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar