Anasayfa » Xbox One » Sunset Overdrive Oyun Tanıtımı

Sunset Overdrive Oyun Tanıtımı

Xbox One, Microsoft’un en yeni oyun konsolu olarak bilinmektedir. Dünya üzerinde çok sayıda oyuncusu bulunan Xbox One’da oynayabileceğiniz oyun sayısı da oldukça fazladır. Yeni ve güncel oyunlar arasında yer alan Sunser Overdrive da Xbox One’da sıklıkla tercih edilen bir oyun olarak bilinmektedir.

Insomniac Games tarafından çıkarılan oyun hem PS4 hem de Xbox One’da oynanabilmektedir. PS4 açısından bakarsak oyunun Xbox One sürümüne göre biraz geride kaldığını söyleyebiliriz. Yani açıkçası Xbox One kullanıcıları Sunset Overdrive oyununu daha fazla beğenmekte ve oynamaktadır. Bu durum, Insomniac Games’in, Xbox One sürümü ile daha fazla ilgilenmiş ve uğraşmış olmasından kaynaklanmaktadır.

Oyundan bahsedecek olursak bir yandan düşmanları ile savaşan bir yandan da kaykayı ile hayatta kalmaya çalışan kahramanları görüyoruz. Oyunun geçtiği yerde ise sıra dışı yaratıklar bulunuyor ve bunlarla savaşmanız gerekiyor. Oyunun garip olan yanı ise, bulunduğu bölgenin tamamen kaykaylar için dizayn edilmiş olması. Yani bu oyunda kimse yürümüyor! Oyun tamamen kaymak üzerine kurulmuş ve bu durum da oyunu eğlenceli bir hale getiriyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar