Anasayfa » Mobil oyun » Swams And Traps

Swams And Traps

Oyunu oynayanlar, sesi hiç açmasa oyunun bir yerli yapımı olduğunu anlayamaz diyebiliriz. Türk şirketleri tarafından piyasaya sürülen en kaliteli yapımlardan biri olan Swams And Traps, bir platform oyununda beklediğiniz her şeyi size sunuyor. TeamTrap tarafından tasarlanan oyunun çıkış süreci 2010 yılında başlamış. Önce bir fikir haline ortaya atılan proje, giderek gelişmiş ve bugün binlerce kişinin ulaşabildiği bir seviyeye gelmiş durumda.

Oyundaki karakterinizin adı Murat. Kendisinin en büyük düşmanı pozisyonunda olan Delidöner, oyun boyunca ulaşmaya çalıştığınız hedef. Bu iki karakterin konuşmaları ise oyuna neşe katan detaylardan biri.

Oyunun içindeki bulmacalar ve hikayenin anlatım tarzı oldukça başarılı. Bir platform üzerinde karşınıza çıkan etaplarda hafızanızın ne kadar iyi olduğunu da test etme imkanı buluyorsunuz. Oyuncuyu en çok zorlayan şeylerden biri olan tuzaklı anahtarlar aynı zamanda sürükleyiciliği de artıran bir faktör. 3 farklı dünyaya yelken açma fırsatı sunan oyunda, her dünyada yüzün üzerinde bölüm mevcut. Bölümleri kısa zamanda geçme için de gerçekten iyi bir hafızaya sahip olmanız lazım.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar