Anasayfa » Mobil oyun » Tearaway™ Unfolded

Tearaway™ Unfolded

Tearaway Unfolded, gözü pek kurye atoi’ye çok önemli bir teslimatı gerçekleştirmesinde yardım etmeniz için sizi bir maceraya çağırıyor.

Gizli yerleri açmak, düşmanları şaşkına çevirmek ve kağıttan uçak uçurmak için DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazınızla TV’nizin karşısına geçerek rüzgarın kuvvetini serbest bırakın. TV ekranından fırlatılan nesneleri yakalamak için yeni güçlerinizi kullanın, yakaladığınız nesneleri ulaşılması imkansız yerlere ya da düşmanlara fırlatın ve ekrandaki ışık çubuğunu aydınlatarak atoi’ye korkunç alanlarda rehberlik edin.

Tüm kağıttan kuryeler ve onların güçlü insan dostları (yani siz) için mükemmel yardımcıyı serbest bırakın. Dikkat, Tearaway Unfolded uygulaması:

  • Sanal ölçümlü kesim tahtası ile oynayarak kağıttan şekiller yapın ve bu yaptığınız şekilleri Tearaway Unfolded’a gönderin. Ardından da özelleştirme mücadelelerini tamamlayın ya da gökyüzünü havalı tasarımlarınızla donatın.
  • Kağıttan diyarı ve karakterlerini kendi fotoğraflarınızla, kedinizle ya da sevdiğiniz lambayla yeniden dekore edin. Ya da bu durumda her şeyle.
  • Tearaway topluluğundaki tüm dünyadan dost kaşiflerin neler yaptıklarına bir göz atın.
  • Kendi heyecan verici kahramanlıklarınızı göstermeyi de unutmayın.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar