Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Teknolojik Ürünler için D&R!

Teknolojik Ürünler için D&R!

D&R, Kültür ve eğlence kategorilerinde sunmuş olduğu hizmetleri ile kurulduğu günden bu yana çoğunluğun öncelikli tercihidir. Aktiviteler, kitaplar, hobi ve oyuncak bölümü, teknolojik ürünler gibi farklı hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti önemsenir. Dilediğiniz tercihi yaparak, avantajlı fiyatı ile beraber hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Everest Km-8000 Wireless Klavye Mouse Set

Everest Km-8000 Wireless Klavye Mouse Set, özel takımla sunulmaktadır. Kablosuz klavye ve fare seti olarak sunuluyor. Kablosuz ürünler olduğu için dilediğiniz dizüstü ya da masaüstü bilgisayarda kullanmanız mümkün. Kablosuz iletim mesafesi, 8 metredir. Klavye düzeni Q Türkçe. Mouse elde tutumda, kolaylık sağlar. Bu yüzden herhangi bir alanda rahatlıkla kullanmanız mümkün. Klavye tuş ömrü, 5 milyon tuşa basma olarak bulunuyor. Ürünle alakalı  detaylı bilgilendirmeyi, sistem üzerinden inceleyebilirsiniz.

Apple İphone 11 64GB Beyaz Cep Telefonu

Apple iPhone 11 64GB beyaz cep telefonu, farklı renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Uygun fiyat ile sistem bünyesinde sunuluyor. Çift hat özelliği bulunmamaktadır. Dokunmatik ve dahili modem mevcut. Ekran boyutu 6,1 inç. Ekran boyut aralığı 6 inç ve üzeri. Telefon değişikliği yapacağınız esnada, elektronik ürün konusunda çoğunluğun tercih ettiği dr.com web sitesi bünyesinde siz de online olarak sipariş edebilirsiniz. Ürünle alakalı bilgilendirmelere, sistem bünyesinde yer verilmiştir. Buradan incelemeniz mümkün.

Apple İpad 9 Nesil 10,2 Wi-Fi 64GB Uzay Grisi

Apple iPad 9 nesil 10,2 wi-fi 64GB uzay grisi akıllı tablet, özellikle işlerini sürekli olarak tablet üzerinden gerçekleştiren kişiler için ideal bir üründür. Dilediğiniz her yerde, rahatlıkla kullanabilirsiniz. 10,2 inç ekran boyutu. 64 GB disk kapasitesi mevcuttur. 4 işlemci çekirdeği ile beraber, uzun süreli kullanacağı zaman sizin için tavsiye edilmektedir. iOS işletim sistemi tabanına sahip. Kalem uyumluluğu bulunuyor. Yani yalnızca dokunmatik değil, kalemle beraberde üzerinde işlem yapabilirsiniz. Hemen şimdi sipariş ettiğinizde, uygun fiyatı ile beraber adresinize teslim edilir.

Apple İphone 11 64GB Siyah Cep Telefonu

Apple iPhone 11 64GB siyah cep telefonu, farklı renk seçenekleri ve özellikleri ile beraber sistemde bulunuyor. Yeni bir telefon almaya karar verdiyseniz, kaliteli markanın uygun fiyatta cihazıyla sizden kendinizi şımartabilirsiniz. Özellikleri, sistem bilgisinde yer alıyor.

Apple Airpods 3 Nesil Bluetooth Kulaklık

Apple airpods 3 nesil bluetooth kulaklık, müzik keyfini çok daha zirvelere taşıyor. Hem hafif, hem de kulağa rahatlıkla oturan kenarlara sahiptir. Üründe müzik ya da herhangi bir ses, kulağınıza otomatik olarak yayılmaktadır. Özel kutusu ile beraber tarafınıza gönderilir.

D&R, web sitesi bünyesinde sunulan farklı ürünlerle siz de, alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. %50’ye varan indirimli fiyatların her biri, birçok üründe geçerlidir. Tercih edeceğiniz ürünü dr.com web sitesi bünyesinde online olarak satın alabilirsiniz. Ürünlerde kalite önemsenir.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar