Anasayfa » Genel » The Evil Within’den yeni trailer

The Evil Within’den yeni trailer

The Evil Within

Korku oyunları sevenlerin uzun süredir beklemekte olduğu, bu vakte kadar yayımlamış olduğu trailerlar, bilgiler ve görsellerle diğer oyuncuları da fazlasıyla şaşırtmayı başaran The Evil Within’den yeni bir trailer daha geldi. Oyunun oynanış görüntülerini esas alan ve PewDiePie’a da yer video sonbahar aylarının ortasında oyunculara neredeyse her platformda sunulmuş olacak. Şimdilik kendimizi bu tarz videolarla doyurmamız gerekiyor.

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından dağıtımcılığı üstlenilen korku oyunu The Evil Within için yeni bir video yayımlandı.

Resident Evil serisinin babası Shinji Mikami tarafından geliştirilen The Evil Within, ünlü Youtuber’lardan biri olan PewDiePie tarafından oynandı. The Evil Within’in oynanış görüntülerinden ve PewDiePie’ın mimiklerinden anlaşıldığı kadarıyla, ekim ayında korkuyu iliklerimize kadar hissedeceğiz.

The Evil Within; PC, PS3, PS4, Xbox360 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte. Oyun, 17 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak. İşte The Evil Within için yayımlanmış olan yeni trailer, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar