Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » The Incredible Adventures of Van Helsing 2 çıkış tarihi

The Incredible Adventures of Van Helsing 2 çıkış tarihi

The Incredible Adventures of Van Helsing

Geride bıraktığımız sene beklenmedik bir anda çıkış gerçekleştiren ve hack & slash oyunları arasında saygın bir yer kazanmayı başarmış olan The Incredible Adventures of Van Helsing için sevindirici bir haber var: serinin ikinci oyunu yakın zamanda bizlere sunulacak. Bir sene içerisinde iki oyunun bizle buluşturulması gayet şaşırtıcıyken biz yine de sevinelim. The Incredible Adventures of Van Helsing 2 çıkış tarihi olarak 17 Nisan 2014 açıklandı, yani tam bir ay sonra serinin ikinci oyununu oynayabileceğiz.

İlk oyunun tam olarak kaldığı yerden devam edecek olan oyun, tonla yeni düşman, silah ve yeteneği de oyuna ekliyor olacak. İlk oyundan kalma kayıt dosyalarınızı sakladıysanız ilk oyundan kalan karakterinizi doğrudan oynamaya başlayabileceksiniz. Kayıt dosyanız yoksa da muhtemelen oyun sizin adınıza uygun seviyede bir karakter yaratıyor olacak tabii.

Çıkış tarihinin duyurusu şerefine bir de video yayınlayan NeoCore Games ekibi, aynı zamanda oyunu şimdi ön-sipariş ettiğiniz takdirde kapalı betayı hemen oynamaya başlayabileceğinizi de duyurmuş durumda.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar