Anasayfa » PC » The Inpatient

The Inpatient

Yazılımcı olarak Supermassive Games’i gördüğümüz The Inpatient, Sony Interactive Entertainment tarafından kullanıcıyla buluşturuluş korku ve gerilim temalı bir oyun. Ancak koru deyince sadece oyuncuyu ürkütmek için tasarlanmış Tayland yapımı oyunlar gibi olduğu anlaşılmasın. Hikayesi de bir hayli gizemli öğeler barındırıyor.

Aslında oyunun yazılımcısının daha önce piyasaya sürmüş olduğu oyunlara aşinaysanız bu oyunu da çabuk benimseyeceğinizi söyleyebiliriz. Until Dawn ve UD: Rush of Blood takipçileri oyunun geçtiği dünyayı zaten daha önceden biliyorlar. Aradaki en büyük fark ise oyunun geçtiği zaman. Çünkü Until Dawn’dan tam 60 yıl önce gerçekleşen bir olayın peşinde gidiyorsunuz. Hatta oyunun bazı yerlerinde göndermeler de serpiştirilmiş fakat hikaye tamamen başka bir şekilde ilerliyor.

Oyuna bir tekerlekli sandalyeye bağlı şekilde başlıyorsunuz. Daha sonra bir doktor gelip size bir takım sorular soruyor ve daha sonra ayrı bir odaya alınıyorsunuz. Kısa bir süre sonra buranın bir hastane olduğunu anlıyorsunuz ama neden getirildiğiniz konusunda hiçbir ipucu yok. Oyunun sürekli artan merak dozundan ilk şırıngayı burada alıyorsunuz.

Etiket:

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar