Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » The Last Guardian Oyun İncelemesi

The Last Guardian Oyun İncelemesi

The Last Guradian oyunu, Shadow of the Colossus görselliğiyle tasarlandı. Oyun görselleri, efektleri, dijital tasarım, oyun hikayesi, atmosferi ve kontrolleri ile sevilen oyunlar arasındaki yerini aldı.

The Last Guardian oyununda kamera ve oyun kontrol panelleri yeniden dizayn edilebilir. Oyunun baş karakteri Trico adında büyük peluş bir oyuncak. Hafif canavar tarzında tasarlanan Trico, eğlenceli ve oynaması keyifli bir oyun sunuyor.

The Last Guardian, bulmaca temalarıyla dizayn edilmiş, strateji oyunları kategorisinde yer alıyor. Oyun karakteri Trico’nın bulmacaları çözerek, alanlardan çıkması, oyunun temel mantığı olarak aksiyonlarla sunuluyor. Oyunda Trico temel komutlar sunarak, oyunda ilerlemeyi sağlıyor. Heyecan, macera, aksiyon ve görüntü kalitesi ile dizayn edilen The Last Guardian, son dönemlerin en popüler oyunları arasında yer alıyor.

Sony Computer tarafından hazırlanan PS4 konsol oyunu The Last Guradian, çoklu oyuncu özelliği bulunmuyor. Aksiyon türünde tasarlanan oyunda Trico, yapay zeka ürünü olsa da oyuncu ile arasında bağ oluşturacak türden keyifli bir oyun sunuyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar