Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, Genel » The Sims 4 Çıkış Tarihi

The Sims 4 Çıkış Tarihi

The Sims 4

Oyun dünyasının en büyük kültleri arasında yer alan The Sims serisi bu sene içerisinde yeni bir oyuna kavuşacak. Oyun 2000’lerin başlarından beri en çok oynanan oyunlar listesinin sürekli başlarında yer alırken unvanını yeni çıkardığı ek paketlerle devam ettirebiliyordu. The Sims 3’ün üzerinden ise gayet uzun bir süre geçti, artık The Sims 4 için heveslenebiliriz. Şu an için The Sims 4 çıkış tarihi resmi olarak açıklanmasa da elimizde gayet sağlam kaynaklardan gelen bilgiler bulunuyor.

Hatırlarsanız The Sims Studio’nun başkan yardımcısı Rachel Franklin, oyunun 2014 sonbaharında piyasada olacağını belirtmişti. Yapılan yeni analizler ve sızdırılan bazı bilgilere göre oyunun çıkış tarihi şimdilik 23 Eylül olarak ortaya çıkmış durumda. Oyunun çıkışının Ekim ayından önce olacağı kesin ancak yapılan analizler ise 23 Eylül’ü şimdiden kesinleştirmiş durumda. Yani 23 Eylül/Salı günü Amerika’da, 26 Eylül/Cuma günü ise Avrupa olarak tahminlerde bulunuldu.

Konuyla ilgili resmi açıklama henüz yok ancak E3 2014’te çıkış tarihinin kesinleşeceği belirtiliyor. Oyun şu an PC ve MAC için hazırlanıyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar