Anasayfa » Genel » The Witcher 3: Wild Hunt için açıklamalar

The Witcher 3: Wild Hunt için açıklamalar

The Witcher 3 Wild Hunt

Son senelerin en başarılı oyun serilierni sayacak olsaydık bunların başında gelecek olan isimlerden biri de The Witcher olurdu. CD Projekt RED tarafından geliştirilmekte olan serinin yakın zamanda üçüncü oyunu oyuncularla buluşturulacak. 2015’in ilk aylarında satışa sunulacak olan The Witcher 3: Wild Hunt için yapımcı önemli açıklamalarda bulundu; bu açıklamaların oyuncuları daha da heyecanlandıracağını söyleyebiliriz.

Witcher 3: The Wild Hunt’ın yazarı Jakub Szamalek oyunun hikayesi hakkında şunları söyledi: “Gerçekten olgun olan oyuncular için bir oyun yaratmak istiyoruz. Bu herkes için olan bir oyun değil. Başarmak istediklerimize ulaşmak için çok hırslıyız. Yaptığımız oyunun hikayesi oldukça karışık. Bu yüzden tam olarak anlamak için biraz çabalamanız gerekecek.”

Aynı mantığı savunan başka bir konuşma da oyunun görev tasarımcısı Mateusz Tomaszkiewicz’den geldi. Tomaszkiewicz şöyle dedi: ” Oyuncuların bir kaç görev tamamladıktan sonra görevleri nasıl tasarladığımızı anlamalarını istemeyiz. Bu yüzden ne kadar küçük olursa olsun her görevde yeni ve şaşırtıcı bir şeyle oyuncuların karşısına çıkmaya çalışıyoruz. Tabi ki bazen iyi veya kötü seçim yapabileceğiniz anlar olacak fakat her zaman haksız çıkacağınız bir twist (sürpriz) bulunacak. Bunu da çok fazla kullandığımızı düşünmüyoruz. Yani ne zaman bir seçim yapmanız gerekirse sonunda beklemediğiniz bir şeyle karşılaşacak değilsiniz.”

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar