Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Torucon 2014 Ankara

Torucon 2014 Ankara

torucon_2014

Anime ve cosplay severlerin uzun bir süredir beklediği etkinlik Torucon’a sonunda çok kısa bir zaman kaldı. Bu ayın son günlerinde iki gün süreyle yapılacak olan etkinlik ülkemizde son dönemde cosplayerlık ve anime tarihi üzerine olan ilginin en büyü kkanıtlarından bir tanesi. TOBB ETÜ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe giriş ücretli olacakken biletlerinizi giriş kapısından alabileceksiniz.

Türkiye’de, özellikle Ankara’da geçekleşen sayılı cosplay etkinliklerinden birisi olan Torucon, bu yıl ankara’da geçen yıl olduğu gibi TOBB ETÜ sosyal tesislerinde 26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Geçen yıllar referans alındığında cosplay, oyun ve çizgiroman severlerin hoş hafta sonu geçirebileceği bir etkinlik.

Etkinlikte EuroCosplay yarışması kazananı Avrupa’da Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacak. Bunun yanında League of Legends ve Marvel konulu iki ayrı dalda daha cosplay yarışması da yapılacak.

Kareoke, kutu oyunları, dans alanları, anahtarlık-figür benzeri eşyalar satın alabileceğiniz standlar gibi birçok farklı etkinlik de bu 2 gün boyunca sizlerle olacak. Ayrıntılı bilgi için etkinliğin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliğin 2 günlük giriş için ücreti 20 TL olacak ve biletleri ilk gün giriş sırasında satılacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar