Anasayfa » Mobil oyun » Türklerden yeni oyun: Reclaim

Türklerden yeni oyun: Reclaim

Reclaim

Son zamanlarda biz Türk stüdyolarından iyi oyunlar çıkmaya başladı. Bu durum bizleri şaşırtsa da aslında olması gereken bu; zira oyun piyasasını çok geriden takip ediyoruz geliştiriciler olarak. Biraz da devlet verse çok iyi kalitede oyunlar da yapılabilir. Hatırlarsınız, bir zamanlar Acclaim diye bir oyun firması vardı. Bizlere o ismi hatırlatan bir oyun geliyor şimdi No-Pact adlı oyun firmasından. Oyun, iOS platformu için geliştirilmiş.

iOS platformlarından ayrılamayan değerli takipçilerimiz için yeni bir oyunun bilgisini verelim; Reclaim. Dört kişilik bir ekibin meyvesi olan iOS oyunumuz, 2012 yılından beri aktif olan no-pact’in imzasını taşıyor. Ömer Kayış, Giray Ötken, Can Karakuzulu ve Cem Buğra’nın projesi olan Reclaim, oyuncunun işgalci robotlara karşı hayatta kalmak için savaş verdiği zorlayıcı ve son nesil üç boyutlu grafiklere sahip bir bilim kurgu aksiyon oyunu.

Oyuncu Reclaim’in geçtiği Aurus adlı dünyada çeşitli silahlara sahip ve yüksek hızda hareket edebilen bir tankı kontrol ediyor. Oyuncunun amacı, sonsuz şekilde akan yollarda tankını engellemeye çalışan robotları yok edip, Aurus’ta insanlığın hayatta kalması için kritik önemde olan kaynakları toplamak.

Reclaim’in haziran ayının sonunda çıkışı bekleniyor.

İşte yayımlanan tanıtım videosu. İyi seyirler.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar