Anasayfa » Genel » Ubisoft’tan tetris oyunu: Tetris Ultimate

Ubisoft’tan tetris oyunu: Tetris Ultimate

Tetris Ultimate

Ubisoft, bu sefer de tetris dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. BU vakte kadar çıkardığı oyunların neredeyse hepsinden geçer not alan, dünyanın en iyi stüdyolarından biri olarak gösterilen Ubisoft, Tetris Ultimate adında bir oyunu bizlere sunacağını açıkladı. Oyunun sıradan bir tetris oyunu olması beklenmiyor, zira Ubisoft en basit oyununda bile diğer oyunlardan farklı ögeler barındırıyordu. Ve söz konusu geliştirici Ubisoft olunca oyun tetris olsa bile çok fantastik DLC’lerin bizleri beklediğinden emin olabilirsiniz.

Ubisoft, dünyanın en sevilen bulmaca oyunlarından biri olan Tetris’in 30. yıl dönümünde Tetris Ultimate’i yeni nesil konsollar ve PC için duyurdu.

Sıradan Tetris’ten çok farklı olacak Tetris Ultimate’de 6 farklı oyun modu (Marathon, Endless, Ultra, Sprint, Battle ve Power-Up Battle) bulunacak ve 4 kişiye kadar çoklu olarak oynanabilecek. Çoklu oyuncu modunun işleyişini aşağıdaki videodan görebilirsiniz. Tetris Ultimate; PlayStation 4, Xbox One ve PC için bu yılın sonbaharında indirilebilir olacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar