Anasayfa » Mobil oyun, PC » Ubisoft’un Yeni Güncellemesi

Ubisoft’un Yeni Güncellemesi

Fransız asıllı olan oyun geliştiricisi olan Ubisoft firması otomatik savaş oyunu Might & Magic: Chess Royale yeni bir değişim gerçekleştirdi. Bu değişim ise oyuncuların savaş ordularını yöneten kahramanlar ekleyebilmesidir. Oyun için tamamen yeni bir strateji durumun oluşmasını sağlayan bu yenilik merak konusu oldu. Might & Magic dünyasından 14 tane ikonik kahraman karakterler oyundaki savaşın düzenini etkileyeceğe benziyor. Bu oyunda bağlı alt birimlerin aktif ve pasif destekler bu durumun düzeninden etkilenenler arasında. Bu özellik ile oyuncuların oyunda başarı elde etmesi daha da mümkün artık.

Bu oyunun oynama şeklinde seçilen kahraman güçlü bir lider olmalıdır. Liderin özelliği ise otomatik savaş türüne çığır açabilmesidir. Oyunda savaş başlatılmadan önce ise oyuncular üç kahramanlık ekip oluşturabilir. Alında kahramanların özellikleri oyunda önemli olsa da bu savaş oyununun asıl ayırt edici başarıyı elde etmek savaş stratejilerini kullanabilmektir.

Magic: Chess Royale Nerde Oynanılır

Bilgisayarda Uplay ve Epic Store’dan erişilebilen oyun ayrıca Google Play’den de ücretsiz erişimle oynatılabiliyor. Oyun içi satın alınımlar ise oyundaki konumu yükseltiyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar