Anasayfa » PC » Uncanny Valley için bağış toplanıyor

Uncanny Valley için bağış toplanıyor

Uncanny Valley

Bugünlerde Indiegogo’da yeni bir kampanya başlatıldı. İlk önce Indiegogo’nun ne demek olduğunu belirtelim. Bu platform aynı Kickstarter gibi çıkış yapmayı bekleyen oyunlara destek olması amacıyla bağış toplanan bir platform. Yeni bağış toplanan oyunumuz ise Uncanny Valley ve oyun böylesine küçük bir platformda bağış toplamasına rağmen binlerce oyuncu tarafından ilgi topladı. Eğer 5 bin euroluk bağış toplanabilirse oyun Steam’den satışa sunulacak.

Tom isminde bir güvenlik görevlisini canlandırıyoruz. Deli oğlan Tom’un bir gece canı sıkılır ve güvenliğini sağladığı binanın içini söyle köşe bucak bir yoklamak ister. Kısa zaman içinde bu kararından pişmanlık duyacaktır.

Binada acayip şeyler olmaktadır ve işler hiç de öyle göründüğü gibi değildir.

İki boyutlu, alabildiğine pikselize olmuş grafiklere sahip oyunun güzel yanlarından biri oyunda alınan kararlar, her türlü başarılar ya da başarısızlıklar senaryoyu etkiliyor ve oyunun gidişatını değiştiriyor.

5000 Euro gibi gayet alçakgönüllü bir Indiegogo kampanyası yürüten oyun, aynı zamanda Steam’de de bizden yeşil ışık bekliyor.

Indiegogo Sayfası: https://www.indiegogo.com/projects/uncanny-valley-indie-survival-horror-game#home
Steam Greenlight: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=254647598

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar