Anasayfa » Play Station, Xbox 360, Xbox One » Uygun Fiyatla Oyun Kolları Al! Mediamarkt!

Uygun Fiyatla Oyun Kolları Al! Mediamarkt!

Media Markt, elektronikten giyime binlerce ürün seçeneği ile kişilerin tercihinde olan bir markadır. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevdiğiniz dostlarınızla muhteşem oyun deneyimi yaşatan oyun kollarını, bütçeye uygun fiyatlarıyla Media Markt üzerinden online bir şekilde satın alarak gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler uygun fiyatta olduğu gibi aynı zamanda indirimli seçenekleriyle de kullanıcıların tercihlerine sunuluyor.

1.LOGITECH G F710 Kablosuz Gamepad

Logitech G F710 Kablosuz Gamepad oyun kolu, bilgisayar destekleyici bir üründür. Kablosuz olduğu gibi tercihen PC üzerinden, dilediğiniz şekilde de kullanabilirsiniz. Kablosuz rahat bir oyun kolu arayan oyun severlerin tercihinde olan Logitech G F710 kablosuz gamepad, titreşimli ve kol hassasiyeti ile muhteşem oyun deneyimi yaşatır. Elde tutumunda ki kolaylık ve desteklenen platformları ile sizin de tercihiniz olabilir.

2.SONY PS4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2

Sony PS4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2, renk seçeneği ile oyun severlere muhteşem bir oyun deneyimi yaşatıyor. 162 mm genişlik, 52 mm yükseklik ve 98 mm derinliği ile rahat bir tutuş özelliği yaşatır. Aynı zamanda önünde titreşim dahili hoparlör ve en önemlisi 6 eksenli algılayıcı da özel nitelikleri içerisinde yer edinir. Kablosuz olması özgür bir kullanım sağlar. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte harika bir zaman geçirirken, yüksek performansı ile  sizi kendisine hayran bırakır. Ürün yeni ve güncel tasarımının yanında dokunmatik yüzeylerle de fazlasıyla işlevseldir. Dilediğiniz oyunu seçip kablosuz ve rahat kullanımıyla siz de kendinize şımartabilirsiniz.

3.LOGITECH G PC PRO Flight Yoke Sistem

Logitech G PC Pro Flight Yoke Sistem oyun kolu, 15 cm genişliği ve 25 cm yüksekliği ile profesyonel oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. PC platformu üzerinden dilediğiniz oyunu seçip, kullanım konforuyla deneyimleyebilirsiniz. Özellikle simülasyon oyunlar içerisinde uçuş özellikli oyunları tercih ettiğiniz takdirde, piyasada bulunabilecek en kaliteli üründür. Elde tutumunda ki kolaylık, ürün içerisindeki işlevsel özellikler ve aynı zamanda farklı menü seçenekleri ile ayarlanabilir. Uçuş simülasyonlu oyunlarda gaz, pervane ya da farklı kombinasyonları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Burada bulunan sistem oldukça basittir. Ürün bütçeye uyumlu fiyatıyla, Media Markt üzerinden sizler için satışa sunuluyor.

4.FRISBY FGP-625BT PS3 Kablosuz Oyun Kolu

Frisby FGP-625BT PS3 Kablosuz Oyun Kolu, PlayStation 3 oyun konsoluna uygun bir tasarıma sahiptir. 8 adet yönlü hareket sistemi bulunurken, 12 adet ateşleme tuşu yer edinir. Analog kontrol çubuğu ile birlikte çift titreşim motoru ve doğal titreşim özellikleri de ürünün özel nitelikleri içerisindedir. 7 Kanal, 6 eksenli sensör fonksiyonuyla, Playstation 3 oyunu oynarken harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ürün aynı zamanda Bluetooth bağlantısına da sahiptir. Kablosuz özellikli olması, 10 metreye kadar çalışabilme mesafesinin göstergesidir. Gerek arkadaşlarınızla, gerekse sevdiğiniz dostlarınızla birlikte harika vakitler geçirirken kesintisiz bir oyun deneyimi için sizin de tercihiniz olabilir.

5.GOLDMASTER GP-307 PC Uyumlu Oyun Kolu

Goldmaster GP-307 PC Uyumlu Oyun Kolu, farklı platformlarda desteklenir. Hızlı geri dönüşler, otomatik algılama, hızlı hareketler ve bunun gibi birçok özelliğe uygun olarak tasarlanmıştır. Yüksek performansa sahip olduğu gibi farklı işlevsellikte özellikleri de yer edinir. Platformunuzda bluetooth bağlantısı ile etkinleştirme yapabilirsiniz.

Media Markt birbirinden farklı kategorileri ile kişilerin aradıklarını rahatlıkla bulabildiği bir markadır. Özellikle oyun deneyiminizi yüksek kaliteli ve güçlü performansa sahip oyun kollarıyla gerçekleştirmek istediğiniz de, MediaMarkt.com.tr üzerinde yer edilen binlerce oyun kolu seçeneği arasından satın alabilirsiniz. Ürünler kampanyalı fiyatı ile bulunur.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar