Anasayfa » PC » Watch Dogs’da UPlay zorunlu olacak

Watch Dogs’da UPlay zorunlu olacak

watch_dogs

Uzun süredir beklenen ve 2014’ün en iyi oyunu olması muhtemel olan Watch Dogs’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Ubisoft tarafından geliştirilen oyun açık dünya sistemine sahip olacak. Örnekle açıklayalım, GTA mantığına sahip. Oyunda görevler bulunuyor ama siz istediğiniz takdirde kendi dünyanızı oluşturabileceksiniz. Aksiyon tabanlı olan oyundan yeni gelen habere göre PC versiyonununda UPlay zorunlu olacak. Ubisoft tarafından yayımlanmış olan açıklama aşağıdaki gibi:

“Far Cry 3, Splinter Cell Blacklist ve Assassin’s Creed IV Black Flag benzeri bazı AAA oyunlarımızda olduğu gibi Watch Dogs da Steam’de boy gösterecek ve Uplay oyun servisinin imnkanlarından yararlanacak.”

Oyuncuların bu zorunluluktan hoşnut olacağını zannetmiyoruz. Ancak Ubisoft’un neden her seferinde oyunlarını farklı farklı zorunluluklarla birlikte getirdiğini de kavrayabilmiş değiliz. Tabi ki bu oyunun oynanmasına bir engel olmayacaktır. Milyonlarca oyuncu nefessiz bir şekilde bu oyunu beklerken kesinlikle Ubisoft ve UPlay’in çok mantıklı bir adım attıklarını söyleyebiliriz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar