Anasayfa » Play Station » Watch Dogs’un Demosunun Çıkmayacağı ve Son Videonun PS4’ten Alındığı Açıklandı

Watch Dogs’un Demosunun Çıkmayacağı ve Son Videonun PS4’ten Alındığı Açıklandı

watch-dogs

Kuşkusuz son zamanların en çok konuşulan ve merak edilen oyunlarından bir tanesi olan Watch Dogs için bir demonun çıkacağı iddia edilmiş, ardından ise bu demodan vazgeçildiği belirtilmişti. Bu haberin gelmesi oyuncuları kuşkuya düşürürken oyunun yönetmeni Jonathan Morin’den moral düzelten haberler geldi. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada oyunun demosunun çıkmayacağını belirten Morin, buna rağmen oyunculara sunulan videonun PS4’ten alındığını, yani kalitenin videoda olduğu gibi oyunculara aktarılacağını belirtti.

Resmi olarak gelen bu bilgilerden sonra oyuncuların, yani bizlerin Watch Dogs’u deneyim etmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Yaptığı açıklamalarda Jonathan Morin, Watch Dogs’un çıkışından önce oyunculara yönelik bir demosunun sunulmayacağını belirtti. Gelen diğer sorularda ise, oyunun son yayınlanan ‘Welcome to Chicago’ videosu soruldu. Jonathan Morin, bu videonun PlayStation 4 üzerinden alındığını söyledi. Videoyu yeniden izlemek isterseniz, aşağıdaki oynatıcıya bakabilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar