Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, Genel » Worlds Adrift, NPC’siz bir MMO olacak

Worlds Adrift, NPC’siz bir MMO olacak

Worlds Adrift

Bu vakte dek çıkardığı oyunlarla hep beğenilen, her zaman ortaya çok farklı işler çıkarmasına rağmen başarıdan vazgeçmeyen Bossa Studios geçtiğimiz günlerde yeni bir oyunun açıklamasını yapmıştı. Bu sefer MMO piyasasına girecek olan firma, Worlds Adrift adında bir oyunun tanıtımını yapmıştı. Bugün de oyun hakkında yeni bir bilgi ulaştı elimize. Öyle görünüyor ki Worlds Adrift, MMO tarifindeki ilk NPC’siz oyun olacak. Nasıl bir şeyle karşılaşacağımızı kestirmek bir hayli zor.

Yapılan açıklamalarda Worlds Adrift’in çok eski tarzda bir online deneyim sunacağını belirten yetkililer, “Oyunun tamamen özgürce bir keşfetme ve macera oyunu olmasını istiyoruz. Worlds Adrift’te oyuncular kendi hedeflerini kendileri oluşturacak. Çünkü bunun oyuncular için en faydalı yol olduğunu düşünüyoruz.” sözlerine yer verdi.

Büyük bir dünyaya sahip olacağı belirtilen oyun için, “Worlds Adrift’in dünyası yaşadığını oyuncuya hissettirecek. Oyunda bir görev sistemi olmayacak. Görev bölgesi yok, sonsuza kadar size görev verecek NPC’ler yok, düşük level bölgeleri yok, yüksek level bölgeleri yok, oyunda level sistemi yok ve kendini tekrar eden etkinlikler yok.” sözleriyle beraber Worlds Adrift dünyası özetleniyor.

Etiket: , ,

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar