Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Yeni Doğan Kıyafetleri E-Bebek’ten

Yeni Doğan Kıyafetleri E-Bebek’ten

e-bebek.com sunduğu platform sayesinde;

  • Anne ve anne adayları için her türlü ürünler
  • Yeni doğan bebek kıyafetleri ile belli yaşa değin bebek kıyafetleri
  • Bebeklere dair yataktan, emziğe ihtiyaç duydukları her tür ürünlere
  • Anı anlamı taşıyan, hamile ajandaları ve birçok hoş ürüne
  • Banyo ve bakım ürünlerine
  • Bez, oyuncak, beslenme, tekstil gibi ürünlere

Kolayca ulaşmanız mümkün olacaktır. Tek yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz ürünleri belirlemek ve incelemek sonrasında ise sipariş verip beklemek olacaktır.

Özellikle anne adayları için çarşı pazar gezip ihtiyaç duydukları ürünleri almak tam bir çiledir. Bu bakımdan e-bebek.com; Yeni doğan kıyafetleri e-bebek’ten!

E-bebek Hamile Ajandası

e-bebek sitesinin sunduğu, muhteşem bir anı defteridir.

Ebebek hamile ajandası ile henüz bebeğinizi öğrendiğiniz ilk andan ve ilk haftadan başlayarak son ana dek anılarınızı yazabileceğiniz; 117 sayfadan oluşan ve soruları, yönlendirmeleri ile ne yazmanız gerektiği hususunda size kolaylık sunacak bir anı defteridir. Daha doğmadan evvel uygulanacak bu yazılar ile evladınızın doğup büyümesi sonrasında, kendisine mükemmel bir anı olacaktır.

Joie Kubbie Sleep Park Yatak

Ebebek adresinden ulaşabileceğiniz, bebeğiniz için hoş bir yataktır.

Joie Kubbie Sleep Park Yatak bebeğinize henüz ilk aylarında iken, yatak olarak kullanabilirsiniz. Büyümesi ile birlikte siz işlerinizi yaparken aklınız bebeğinizde kalmaz ve muhteşem bir oyun alanı halini alır. Katlanabilir yapısı ile portatiftir ve katlı olduğunda çok yer kaplamaz. Ürün ile birlikte gelecek olan taşıma çantası, her türlü alan ve yolculuklarda kolayca taşınabilmeyi sağlar. Ayrıca sahip oldukları tekerlekler de ev içerisinde istenilen alana pratik olarak taşıma olanağı sunar. Fermuarları sayesinde, alan kısıtlaması oluşturmaz ve çocuğunuzun rahatça girip çıkmasına da olanak tanır.

Holmen Marmaris Katlanır Bebek Hamağı Gri

Ebebek sitesinin sunduğu güzel tasarımlar arasında yer alan bir üründür.

Holmen Marmaris Katlanır Bebek Hamağı Gri, ile bebeğiniz sanki sizin kollarınızda uyuyormuş gibi rahat bir uyku yaşar. Bebeklerin keyifli uykularının en büyük yardımcısıdır. Kaliteli kumaştan üretilmiştir ve pamuk olduğu için terleme yapmaz. Aynı zamanda yıkanabilir yapıdadır. Hafif yapısı ile kolay taşınabilir özelliktedir. Ergonomik tasarıma sahip bir ürün olup, kurulumu kolaydır.

Baby Toys ilk bisikletim

Ebebek sitesinin sunduğu, evladınıza alabileceğiniz hoş bir bisiklettir.

Baby Toys ilk bisikletim, bebeğinizin ilk bisiklet sürüşünü keyifli hale getirirken, sizi de geçmişinize götürecektir. Bebeğinizin ayak, kol ve göz becerilerini birlikte kullanmalarına olanak tanıyarak, ince motor duyularını geliştirir. Oturak bölümü hareketli olup bebeğinizin durumuna göre ileri ya da geriye doğru çekilerek ayar yapılabilir. Bu sayede rahat ve tam olarak oturabilmesine olanak tanır. Bisikletin önü ve arkasında bulunan sepetlere istediği eşyalarını ya da yiyeceklerini koymasına olanak tanır. 3 tekerli yapısı ile sağlam sürüş sağlar.

E bebek ilk anılarım bebek hediyesi

Ebebek platformunun sunduğu yine muhteşem hatıra paketlerinden birisidir.

Ebebek ilk anılarım bebek hediyesi, bebeğiniz için büyüdüğünde mükemmel bir hediye ve anı olacaktır. Paket içeriğinde bebeğiniz için ilk diş kutusu, saç kesesi, minik kutular, not kartları, boy cetveli gibi çeşitli malzemeler bulunur. Bu sayede ilk anılarınızı rahatlıkla saklamanıza olanak tanır.

Bebek ve anne adayları için uygun olabilecek her tür ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz e-bebek.com adresi sayesinde, yorulmadan ve vaktinizden tasarruf sağlayarak alışveriş yapmanız mümkündür. O halde bu heyecanlı bekleyiş sürecinde, alışveriş yapmak için ne bekliyorsunuz?

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar