Anasayfa » Genel » Yeni Prince of Persia ne zaman?

Yeni Prince of Persia ne zaman?

prince_of_persia

Oyun dünyasının en heyecanlı şekilde beklenen fuarı olan E3 geçtiğimiz gün sona erdi. Burada sene içerisinde oyun dünyasında ne gibi değişikliklerin çıkacağı yayımlanırken maalesef kötü haberler de geldi. Macera oyunlarından en çok sevilenlerinden biri olan Prince of Persia’nın uzun bir süre yeni bir versiyonunun yayımlanmayacağı açıklanırken aynı zamanda Beyong Good & Evil için de aynı şeyin geçerli olduğu belirtildi.

Bir başka E3’ü de geride bıraktık ancak Ubisoft, oyuncular tarafından ilgiyle beklenen Prince of Persia serisi ya da Beyond Good&Evil 2 için planlarını açıklamadı. Firmanın CEO’su Yves Guillemot’un yaptığı açıklamaya göre Ubisoft, oyunlarını unutmadı ancak onlar görmemiz biraz zaman alacak.

Konuyla ilgili Guillemot, ” Markalarımızı unutmuş değiliz ve üzerlerinde çalışıyoruz. Stüdyolarımız şu an oyunlara ne gibi yenilikler kazandırabilecekleri hakkında sıkı bir çalışma içerisindeler. Oyunları istediğimiz gibi yapmak biraz zaman alacak gibi görünüyor yani yakın bir gelecekte, yeni Prince of Persia ya da Beyond Good&Evil 2’yi göremeyeceksiniz” açıklamasını yaptı.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar