Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Yılbaşı Hediye Çeşitleri Karaca’dan!

Yılbaşı Hediye Çeşitleri Karaca’dan!

Karaca, mutfak, ev tekstili, küçük ev aletleri gibi ürünleri olan bir markadır. Online alışveriş seçeneği sunan markanın sitesi üzerinden kahve makinesi, fincan takımı, nevresim takımı ürünlerini satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri kolay iade seçeneği ile ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz.

Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi

Karaca Hatır Hüp Türk kahve makinesi, Rose Gold rengi ile birlikte farklı renk seçenekleri sunulan bir üründür. Kırmızı, siyah, mor, mavi, sarı renklerini satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler ücretsiz kargo ile gönderilir, 2 yıl garantisi olan ürünlerdir ve kolay iade seçeneği sunulur.

Plastik malzemeden üretilmiştir. Ölçüleri; boy 23 cm, en 17 cm, yükseklik 25 cm, ağırlık 1 kg’dır. Kahve makinesinin otomatik ısı ayarı olması doğru ısıda istediğiniz sürede kahve yapma imkanı tanır. 5 fincan kapasitesi vardır ve su koymadan kullanıma karşı koruma sistemi vardır.

Normal Led’li ve Buzzer uyarılı çalıştırma düğmesi, tek tuşla kontrol etme kolaylığı, otomatik kapanma özelliği, kolay temizleme özelliği olan bir üründür. Bulaşık makinesinde yıkamak için uygun değildir ve elde yıkamak gerekir.

Karaca Future Granit Izgara ve Tost Makinesi

Karaca Future Granit ızgara ve tost makinesi, kırmızı, beyaz, yeşil, sarı ve pembe renkleri olan bir üründür. 3 tabakadan oluşan granit kaplama sistemi vardır. Çizilmelere karşı dayanıklı, yanmaz, yapışmaz özelliklere sahiptir. 180 derece açılabilir, kolay bir şekilde ızgaraya dönüştürülür. Sıcaklık ayarını istediğiniz yiyeceğe göre ayarlayabileceğiniz gelişmiş ısı ayarı seçenekleri vardır.

220-240 V, 50/60 Hz, 1800 W gücünde bir üründür. Isı ayarı yapıldığında istenen ısıya kısa süre içerisinde ulaşılır. Dik konumda durabildiği için fazla yer kaplamaz. Granit plakası 5 yıl, ürün 2 yıl garantilidir. Tek seferde 4 adet tost yapılabilir. Yağ kanalı vardır ve temizlemesi kolaydır.

Cookplus 1501 Enerji Tasarruflu Kettle Çay Makinesi

Cookplus 1501 enerji tasarruflu kettle çay makinesi, farklı renk seçenekleri ile satın alabileceğiniz bir üründür. Kırmızı, beyaz, krem, lila, pembe ve mor renkleri mevcuttur. 1,9 Lt su ısıtma, 0,9 Lt demlik kapasitesi vardır. 1500 W ısıtma, suyu otomatik olarak sıcak tutma, çift rezitans sistemi ile enerji tasarrufu sağlama özellikleri mevcuttur. Çay filtresi çıkarılabilir olduğu için temizliği kolaydır.

Kettle olarak kullanım kolaylığı sağlanması adına ekstra kapak gönderilir. Otomatik olarak sıcak tuttuğu için enerji tasarrufu sağlanır. Ölçüleri; boy 39 cm, en 19 cm, yükseklik 23 cm, ağırlık 2 kg’dır. İade ve değişim kolaylığı sağlanmaktadır. Ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz.

Karaca Steel 8 Parça Cam Baharat Takımı

Karaca Steel 8 parça cam baharat takımı, estetik tasarımı ile dikkat çeken mutfak ürünlerinden biridir. İçeriğinde 3 adet küçük boy, 4 adet büyük boy, 1 adet raf gönderilir. Cam malzemeden üretilmiştir ve rafı fazla yer kaplamaz. Küçük baharatlıkların boyutu 4.7×4.7×8.3 cm, büyük baharatlık boyutu 6.2×6.2×6.2 cm’dir. Raf boyutu 2.2×8.9×20.8 cm’dir. Ürünün cam kısmı ve kapağı yıkanabilir.

Karaca Levin Siyah 2 Kişilik Kahve Fincan Takımı 100 ml

Karaca Levin siyah 2 kişilik kahve fincan takımı, Karaca mağazalarından ve web adresi üzerinden satın alabileceğiniz ürünlerdir. Set içerisinde 2 adet kahve fincanı, 2 adet fincan tabağı bulunur. Porselen malzemeden üretilmiştir ve elde yıkanması tavsiye edilir. Kahve fincanları 10 ml alabilir. Fincan tabaklarının ölçüleri 16,5 cm’dir. Ürünleri satın almak için https://www.krc.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar