Browsing: Diablo 3

Blizzard’ın kuşkusuz geliştirmiş olduğu en iyi oyun serilerinden biri olan Diablo 3, milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştı ve halen de oynanmakta. Tabi ki oyun ilk çıktığı halde…

Sony’nin gerçekleştirdiği PlayStation 4 tanıtım etkinliğinde sahneye çıkan Blizzard yetkilileri Diablo 3’ün hem PS3 hem de PS4 için geliştirileceğini dile getirmişlerdi. Senelerdir konsollar için hiçbir oyun…

Blockbuster’ın İngiltere internet sitesinden kafa karıştırıcı açıklamalar geldi. Birkaç ay önce yapılan PS4 tanıtım programınaa konuşmacı olarak katılan Blizzard yetkilileri Diablo 3’ün PS4 ve PS3’e de…

Diablo 3’ün PlayStation 3 versiyonunun ön siparişleri söz verildiği gibi açıldı. PS4’ün Mart ayında düzenlenen tanıtım etkinliğinde açıklamada bulunan Blizzard Entertainment yöneticileri oyunun hem PS3 hem…

Blizzard, Diablo 3 için bizleri senelerce bekletmişti. Rekor satış değerleriyle, oyun mağazalarının önlerinde oluşan kuyruklarla bizleri karşılayan oyun birkaç aylık popülerliğin ardından değerini tüm oyuncular üzerinde…

Diablo 3’e ek paket geleceği söylentisi birkaç haftadır ortalarda dolanıyordu ama kanıtlanamamıştı. En sonunda Blizzard’dan bir açıklama geldi ve Diablo 3’e ek paket geleceği kesinleşti. Henüz…

Dünyayı kasıp kavuran Diablo 3 dehşetini artık ücretsiz olarak test edebileceksiniz. Tüm dünyada milyonlarca satım yapan oyun için yapımcı firma Blizzard yeni bir uygulamaya gitti ve…

Eğer hala Diablo 3 oyununa sahip değilseniz muhtemelen ülkedeki stokların bitmesinden kaynaklı olsa gerek. Maalesef ülkemizdeki arz talebi karşılayamadı ve ellerimiz bomboş kaldı. Bizde gidelim dijital…

Çıkış tarihi adım adım yaklaşan Diablo 3’ün beta sunucuları kapatılıyor. Oyunun yapımcısı Blizzard, testte yer alan oyunculara teşekkür ederken, betaların da 1 Mayıs’ta kapatılacağını duyurdu. Blizzard’ın…